Топографічне знімання

виконання топографо - геодезичних вишукувань для проектування: житлового будинку, автомобільної дороги, ліній електро передач, являється невід'ємною складовою, всього процесу будівництва, подальшої експлуатації, чим точніше та якісніше зроблені вишукування тим менше буде в подальшому питань при будівництві.

 

Вишукування дозволяють якісно визначити такі параметри: конфігурацію земельної ділянки, рельеф, наявність комунікацій (світло, вода, каналізація, газ та інші)* наявність червоних ліній та санітарно захисних смуг (ЛЕП, газопроводи високого тиску, нафтопроводи та інше). Також дає можливість чітко визначити об'єми робіт, площі, та кількість необхідного матеріалу, для облаштування того чи іншого об'єкту.

 

Наприклад: Вам потрібно протягнути силовий кабель від підстанції до споруди через пересічену ділянку та необхідно визначити його довжину, кількість опор, глибину залягання, щоб не міряти кроками або рулетками (на око) найкращим варіантом буде замовлення планової зйомки території де з точністю до 2 см. Маючи на руках детальний план території Ви зможете зробити проміри самостійно, або розробити інший варіант проходження траси більш доцільний та економічно вигідний.

 

Або Ви вирішили облаштувати на своїй ділянці каналізацію, для правильного функціонування системи потрібно зробити топографічну зйомку з прилеглими територіями сусідніх  ділянок. З зазначиними на них місцями відбору питної води,  під'їздними дорогами, річками, джерелами та інше. Щоб при майбутньому проектуванні відстійників не було попадання стічних вод в криниці, свердловини, річки та озера що може викликати зараження грунтових вод та знеможливить їх подальше використання.

 

Також топографічна зйомка стане в нагоді при прокладці каналізаційних труб. Ви або проектант зможете розробити проект залягання труб, розрахувати ухил, кількість труб, розташування оглядових колодців та інше, заглибленню відстійників, облаштуванню полів фільтрацій, та ще багато чого корисного, з мінімальними затратами на перепроектування або усунення недоліків або взагалі без них.
 
Види топографо-геодезичних робіт:
- топографічне знімання території;
- планове знімання території;
- топографічна зйомка для приватизації та отримання кадастрових номерів;
- трасування (ЛЕП, автомобільні дороги, залізничні шляхи тощо);
- знімання підземних комунікацій ( з вказанням матеріалів та глибини залягання);
- оновлення топографічної основи;
- виконавче знімання;

 

Для замовлення або отримання більш детальної інформаціїї що до топографічних робіт зв'яжіться з нами за телефонами або через систему запиту що є в контактах