Послуги:

 

Геодезичні вишукування під будівництво або проектування:


виконання топографо - геодезичних вишукувань для проектування: житлового будинку, автомобільної дороги, ліній електро передач, являється невід'ємною складовою, всього процесу будівництва, подальшої експлуатації, чим точніше та якісніше зроблені вишукування тим менше буде в подальшому питань при будівництві. Вишукування дозволяють якісно визначити такі параметри: конфігурацію земельної ділянки, рельеф, наявність комунікацій (світло, вода, каналізація, газ та інші)* наявність червоних ліній та санітарно захисних смуг (ЛЕП, газопроводи високого тиску, нафтопроводи та інше) також дає можливість чітко визначити об'єми робіт, площі, та кількість необхідного матеріалу, для облаштування того чи іншого об'єкту.

Наприклад: Вам потрібно протягнути силовий кабель від підстанції до споруди через пересічену ділянку та необхідно визначити його довжину, кількість опор, глибину залягання, щоб не міряти кроками або рулетками (на око) найкращим варіантом буде замовлення планової зйомки території де з точністю до 2 см. Маючи на руках детальний план території Ви зможете зробити проміри самостійно, або розробити інший варіант проходження траси більш доцільний та економічно вигідний. Або Ви вирішили облаштувати на своїй ділянці каналізацію, для правильного функціонування системи потрібно зробити топографічну зйомку з прилеглими територіями сусідніх  ділянок. З зазначиними на них місцями відбору питної води,  під'їздними дорогами, річками, джерелами. Щоб при майбутньому проектуванні відстійників не було попадання стічних вод в криниці та свердловини, річки та озера що може викликати зараження грунтових вод та знеможливить їх подальше використання. Також топографічна зйомка стане в нагоді при прокладці каналізаційних труб. Ви або проектант зможете розробити проект залягання труб, розрахувати ухил, кількість труб, розташування оглядових колодців та інше, заглибленню відстійників, облаштуванню полів фільтрацій, та ще багато чого корисного, з мінімальними затратами на перепроектування або усунення недоліків або взагалі без них.
 
Види вишукувальних топографо-геодезичних робіт:
- топографічне знімання території;
- планове знімання території;
- топографічна зйомка для приватизації та отримання кадастрових номерів;
- трасування (ЛЕП, автомобільні дороги, залізничні шляхи тощо);
- знімання підземних комунікацій ( з вказанням матеріалів та глибини залягання);
- оновлення топографічної основи;
- виконавче знімання;
 

 

Розбивочні роботи: 


Перенесення проектного положення майбутньої споруди, будівлі, об'єкта в натуру дуже відповідальний процес, адже відхилення від проекту в декілька сантиметрів може створити дуже серйозні проблеми при подальших будівельних роботах. Додаткові затрати на перепроектування об'єкта в цілому, або подальшу утилізацію що не буде дуже радісною звісткою для замовника робіт. Наприклад зміщення палі від проектного  положення може потягнути за собою додаткові витрати на перевлаштування ростверку, а це тягне за собою: збільшення кількості бетону, арматури, робочих людино - годин, внесення змін в цілий проект та саме головне зміщення строків здачі об'єкта в цілому.

Якщо Ви плануєте придбати або продати земельну ділянку варто замовити Винос земельної ділянки в натуру, щоб можна було встановити фактичне місцеположення ділянки. Кадастрова карта України містить дуже багато помилок, які були допущені при виконанні кадастрових зйомок що потягнуло за собою накладку земельних ділянок одна на одну, неправильне положення ділянки що може викликати додаткові проблеми з користування в подальшому. Винос ділянки в натуру також дозволить вам побачити наявність комунікацій, газу, світла.
Види розбивочних робіт:
- винос в натуру осей;
- винос в натуру характерних точок проекту (кути колон, діафрагм, положення шипльок, випусків та інше);
- винос в натуру паль (пальових полів);
- винос в натуру меж котловану;
- винос в натуру меж земельної ділянки та інше.
- нівелювання підкранових шляхів;

 

Геодезичні роботи зі спецтехнікою (при будівництві автодоріг, нівелювання будівельних майданчиків, виставлення підкранових рейок та інше):


При виконанні робіт з облаштування: дорожнього покриття, злітно посадкові смуги, спортивні майданчики (футбольні поля) де загалом при будівництві використовується будівельна техніка (грейдер, екскаватор, бульдозер та інші) потрібно виконувати комплекс геодезичних заходів для забезпечення правильного проектного ухилу та геометричних параметрів об'єкта в цілому. Як правило більшість сучасної будівельної техніки не мають на своєму борту систем 2D, 3D нівелювання,  що не дає їй змогу в коротки строки виконати великий об'єм робіт з заданою точністю.

Пропонуємо вам наступні варіанти співпраці геодезистів та спецтехніки:
- нівелювання під відмітку;
- виставлення ухилу: канав, труб, систем та інше;
- винос в натуру 3D площин з контролем висоти;
- винос в натуру осі траси з проектною відміткою;

 

Виконавче знімання: 


Є невід'ємною частиною любого будівництва, дозволяє чітко визначити наскільки змонтований (збудований) об'єкт знаходиться в проектному положенні, в разі грубого відхилення від проектного положення, можна ліквідувати грубі відхилення шляхом демонтажу або корекцією об'єкта, що ставить під загрозу подальшу цілістність всієї споруди.
Також завдяки виконавчому зніманню можна визначити кількість: залитого бетону, укладеного асфальту, кількість вивезеного грунту та тощо.

Завдяки єдиному стилю оформлення виконавчої документації, всі виконавчі схми зведені в єдиний масштаб та стиль. Що дозволяє в майбутньому "побудувати" паперову модель відхилень по кожному етапу будівництва, та наочно контролювати положення кожного елементу споруди

"Альбом" виконавчих схем включає в себе наступні схеми:
1. котлован;
2. пальові поля (за наявності);
3. подбетонка (за наявності);
4. ростверк;
5. вертикальні конструкції;
6. плити перекриття;

  Альбом виконавчих схем може включати додаткові данні такі як: закладені пункти ПВО з вказаними номерами та координатами точок, схеми додаткових розміток та багато іншої корисної інформації. 

 

Геодезичний моніторинг за деформацією споруди:

Деформації з'являються під час будівництва та експлуатації в наслідок:  усадки грунта,  недотримання технології зведення об'єкта, надмірного перенавантаження то що. Тому вчасний контроль та спостереження за ними є невід'ємною складовою геодезичних робіт. Завдяки наявності сучасного та точного геодезичного обладнання, можна отримати величини деформацій та прийняти комплекс дій по усуненню їх в подальшому.

до комплексу дій визначення параметрів деформацій входить: 
- вимірювання усадки фундаментів;
- вимірювання нахилу висотних споруд (башти, труби, градирні то що);
- вимірювання  горизонтального переміщення об'єкту.

після ряду геодезичних циклів за спостереженнями за деформаціям, на основі отриманих даних можна отримати висновки про якість виконання будівельно-монтажних робіт та розробити програму з усунення наслідків.

Геодезичний моніторинг за деформаціями як правило починають з початку будівництва і контролюють їх до самого завершення, а де коли продовжують виконувати ще під час експлуатації споруди. Геодезисти на початку будівництва закладають в конструкцію спеціальні марки, на які робиться ряд вимірів за спеціальною програмою робіт. Після декількох циклів спостережень складається відомість в який відображається рух об'єкту за певний проміжок часу.

Якщо Вас цікавить геодезичний моніторинг за вашою спорудою: 

 

Геодезичний супровід будівництва:

Геодезичний супровід це комплекс високоточних робіт при будівництві. Направлений на те щоб забезпечити, надійність та безпечність майбутньої: споруди, дороги, системи.
Передбачає проведення низки заходів для забезпечення проектної точності розміщення: осей, відміток, конструктивних елементів.
Як відбувається геодезичний супровід?
Перед початком будівництва на ділянці закладається майбутня геодезична основа, закріпляються головні осі споруди, розмічається положення майбутнього котловану (якщо такий передбачений проектом), виконується детальна розбивка елементів, передача осей та відміток на монтажний горизонт, розробка виконавчих схем та інших документів необхідних для здачі об'єкта в експлуатацію.

пропонуємо Вам замовити геодезичний супровід будівництва від етапу котлован, до повної здачі об'єкта в експлуатацію. 

 

Превірка вертикальності споруд баштового типу:


Одним із основних аспектів користування споруд баштовго типу є їхня вертикальність (відсутність крену). Під час зведення споруди та подальшої її експлуатації(башта, будівля, градирня то що) по мірі зростання її висоти змінюється вага самої конструкції, також з ростом висоти змінюється вітрове та сонячне навантаження, а також встановлення додаткових елементів та  прийомопередавачів,  що створює тиск на грунти основи, крім того може бути змінено потік грунтових вод що викликає нерівномірність осадки фундаменту (ростверку) та крену цілої споруди.

 В процесі експлуатації на споруду діють наступні чинники: нерівномірна осадка,  вітрове навантаження, нерівномірний сонячний нагрів споруди, а також установка додаткового обладнання, створюють ідеальні умови для крену споруди. 

Крен може призвести до втрати стійкості споруди що ставить під загрозу її існування в цілому та створює додаткову небезпеку для людей які знаходяться поряд. Тому періодично визначати крен споруди є основною складовою частиною їхньої безпечної експлуатації. За результатами періодичного дослідження вертикальності об'єкту можна вжити ряд заходів по усуненню крену та подальшої безпечної експлуатації об'єкта в цілому. Ми використовуємо сучасне обладнання та методи для визначення крену споруд, звертайтеся до нас для визначення крену вашої споруди! 

 

Фотограмметричні роботи:

При вионанні архітектурних робіт з обмірами фасадів будівель і не тільки архітектурних робіт, часом виникає потреба в детальному зніманні елементу, застосування лазерного сканування тягне за собою дуже високі розцінки на виконання такої роботи. Це дороговизна апаратури (сканер, скануючі пристрої), програм для опрацювання результатів сканування, наявність сучасного аппаратного забезпечення, та кваліфікованих фахівців. Фотограмметричні роботи роботи дозволяють отримати той же самий результат вдвічі дешевше та за той самий час, з застосуванням звичайного електронного тахеометра та цифрової каліброваної камери. 

коротко про метод виконання наземної фотограмметричної зйомки:

1.на об'єкті закладаться марки (опознаки) на які виконуються ряд спостережень електронним тахеометром з двої станцій;

2.виконується фототеодолітне знімання з точок стояння тахеометру;

3. На ЦФС (Цифрова Фотограмметрична Станція) виконується орієнтування знімків по контрольним точкам які бул закладені в пункті 1.;

4. Стерео методом по знімкам виконується опрацювання данних з викресленням моделі в заданій системі координат;

5. оформлення звіту, та експортом опрацьованої моделі в любий доступний векторний формат для подальших робіт, 

 

Розробка Проектів Виконання Геодезичних Робіт (ПВГР)

 

 

Розробка проектів погодження будівництва з Украерорухом.

Перед початком проектних робіт майбутньої ділянки будівництва, при близький наявності аеродромів, вертодромів, необхідно розробити та погодити з украерорухом місця розташування та висоти об'єктів на приаеродромних територіях діяльність яких може вплинути на безпеку польотів і роботу радіотехнічних приладів цивільної авіації,  (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24.12.2012 за № 2147/22459), на Украерорух покладені функції узгодження умов розміщення, будівництва та реконструкції об'єктів, що можуть створити загрозу безпеці повітряного руху. 
 

Ми розробляємо проекти дляпогодження забудов звернітся до нас через форму контакти для отримання більш детальної інформації